Į Pradžią » Apie » Nacionalinė bibliotekų savaitė 2012

Nacionalinė bibliotekų savaitė 2012

Biblioteka_spausk_patinka_svetainei.jpg

Lietuvos bibliotekinkų draugija 2012 metų balandžio 23-29 dienomis skelbia 12-ąją Nacionalinę bibliotekų savaitę "Biblioteka:spausk Patinka" Šios savaitės idėja parodyti, kad bibliotekos bendruomenes telkianti ir vienijanti erdvė, kurioje puoselėjamos senos ir kuriamos naujos tradicijos. Moderniausios mūsų bibliotekų informacinės technologijos lankytojams suteikia galimybę pažinti, mokytis, bendrauti globaliniuose tinkluose. Čia visos sąlygos burtis ir prasmingai leisti laisvalaikį. Visą savaitę rajono bibliotekose vyks ekskursijos, konkursai, viktorinos, poezijos ir muzikos vakarai, senjorams bus įteikiami nemokami skaitytojų bilietai. Esate laukiami nuo mažiausio iki seniausio bendruomenės nario.

<< RENGINIŲ PLANAS >>

Bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė