Viktorina „11 klausimų apie Lietuvą“

Nepaimsi nepakelsi neparodysi
Nepavalgydinsi jos ir nepagirdysi
Ne valiavimuos ne šūkiuose ne odėse
Mūs atodūsiuos ji matosi ir girdisi

Taip LAISVĘ apibūdino neseniai Anapilin iškeliavęs tautos poetas Justinas Marcinkevičius.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga jaunimas kovo 8 d. rinkosi į šventinę viktoriną pasigalinėti savo žiniomis apie Lietuvą.
Iš anksto pasiskirstę į Lietuvos regionų (Dzūkija, Aukštaitija, Suvalkija ir Žemaitija) komandas jaunimas visą savaitę kūrė pristatymus apie savo regioną, domėjosi Lietuvos istorija, kalba, žymiais žmonėmis, lankytinomis vietomis ir viktorinos dieną didelėm emocijom ir žiniom susirungė tarpusavyje. Šį sykį geriausiai pasirodė „Suvalkijos" komanda. Vos pusę balo iki pergalės pritrūko „Dzūkijos" komandai.
Viktoriną baigėme vieni kitiems linkėdami branginti ir saugoti savo šalies laisvę, būti stipriais savo valstybės piliečiais.

Buožėnų filialo vyr. bibliotekininkė Asta Zaveckytė