Upynos moksleiviai apsilankė viešojoje bibliotekoje

Moksleiviai Bibliografinio aptarnavimo skyriuje

Bibliotekoje prieš pat šv. Velykas apsilankė Upynos pagrindinės mokyklos moksleiviai. Jie domėjosi bibliotekos teikiamomis paslaugomis, struktūra, fondų komplektavimo ypatumais, poetės K. Praniauskaitės vardo suteikimo bibliotekai istorija. Jaunieji upyniškiai apsilankė neatsitiktinai. Upynos pagrindinėje mokykloje 2013 m. kovo mėnesį vyksta Projektas "Skaitome vaikams". Tikimasi, kad mokiniai susidomės ir perskaitys bent po vieną iš pristatytų knygų, dažniau lankysis bibliotekose, daugiau laiko skirs knygų skaitymui, noriai ir tinkamai skaitys ir dėl to lengviau ir geriau mokysis, dirbs, aktyviai pasirinks gyvenimo iššūkius.

Linkime jaunimui gražios draugystės su knyga ir patirti jos teikiamus malonumus!

Julita Švėgždavičienė, skyriaus vedėja