Renginys - akcija „Neužmirštuolės premjerui ir Seimo pirmininkui“

Telšių rajono bibliotekininkai prisijungė prie Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės - Bitės viešosios bibliotekos skelbtos priminimo akcijos „Neužmirštuolės premjerui ir Seimo pirmininkui", teigdami, kad tiki ir gyvena viltimi, kad atlyginimai kultūros darbuotojų bus padidinti. Nacionalinės bibliotekų savaitės metu kiekvienas Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos bei filialo darbuotojas dėjo į voką atviruką su specialiu dailininko Gintaro Grigo sukurtu piešiniu „Neužmirštuolės". Atviruko kitoje pusėje buvo išspausdintos Prezidentės, Premjero tekstų citatos apie bibliotekų svarbą:

„243. Didinsime efektyviai ir kokybiškai dirbančių kultūros darbuotojų motyvaciją, nuosekliai kelsime kultūros darbuotojų atlyginimus."

Iš Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko ALGIRDO BUTKEVIČIAUS pateiktos LR Vyriausybės programos.

Seime pritarta 2012 m. gruodžio 13 d. Nr. XII-51