Susitikimas su rašytoju Jeronimu Lauciumi

Rainių kaimo bendruomenėje „Knygų Kalėdos" prasidėjo susitikimu su rašytoju Jeronimu

Lauciumi. Svečias padovanojo Rainių filialui savo knygų vaikams ir suaugusiems .Kiekvienai knygai užrašydamas linkėjimą. Linkėjo rašytojas skaitytojui laimės, kūrybinės sėkmės, kūrybos, azarto.

Rašytojas susirinkusius supažindino su savo kūryba.

„Savo knygose stengiuosi skaitytojams sužadinti jų kūrybines galias, fantaziją, norą pažinti save ir nuolat besikeičiantį pasaulį. Jei nėra klausimo – nėra ir atsakymo."

Autorius kartu su skaitytoju ir ieško atsakymų, kaip surasti ir panaudoti gyvenimo tikslų pasiekimui visas turimas savo vidines galias.

Svečias susitikimą baigė žodžiais:

„Viską, ką turi laimingiausieji, turi ir Tu rankas, kuriomis gali apkabinti mylimą. Tu turi akis ir gali matyti saulėtą gyvenimo pusę. Tu Gali išgirsti tik gero Tau linkinčių žmonių žodžius. Tu turi širdį kurios kiekvienas tvinksnis yra skirtas tik Tau. Tu turi sielą – dieviškumo ženklą, tu gali kurti, svajoti, mylėti. Tu turi viską, ką turi patys laimingiausieji..."

Ėjom namo iš susitikimo susimąstę, nešini rašytojo knygomis.