Įžiebta „Knygų Kalėdų” eglutė ...

Knygų Kalėdos Janapolės bibliotekoje

„Knygų Kalėdų" eglutė įžiebta buvo ir Telšių rajono bibliotekose: Degaičių, Gadūnavo, Janapolės, Kaunatavo, Tryškių, Ubiškės, Viešvėnų, Vembūtų, Žarėnų, Varnių miesto bibliotekoje. Į Prezidentės inicijuojamą akciją atsiliepė UAB „Sidoja", UAB SK Paslaugos, ūkininkai V. E. Rumšai, E. Lakačauskienė, Tryškių seniūnijos darbuotojai, Kaunatavo verslininkai V. ir R. Gailiai bei K. ir N. Rimkai. Atsiliepė nemažas būrys ir bibliotekos skaitytojų. Kas po vieną knygą, kas po keletą ir padovanota buvo 200 knygų Degaičių bibliotekai: Daiva Pociūtė (70) buvusi Degaičių gyventoja, seniūnas Antanas Kontrimas (20) ir Telšių muzikos mokyklos direktorius Antanas Kontautas (virš 100). Už gražią iniciatyvą ir paramą šie žmonės buvo apdovanoti „Gerosios širdies" nominacijomis. Verslininkė N. Šilgalytė, seniūnaitė L.Urbonavičienė bei skaitytojos Z.Bumblauslienė, R.Jasinskienė.D, Šydeikienė Vembūtų bibliotekai nupirko 14 knygų. Nevarėnų bibliotekai dvi ūkininkės padovanojo 7 knygas, Moterų draugijos "Rėna" atstovės 4 knygas. Gadūnavo bibliotekoje apsilankė net Prelatas J. Šiurys, kuris kartu su skaitytoju Paul Beauchamp įteikė bibliotekininkei 3 knygas. Viešvėnų bibliotekoje verslininkai ir geri žmonės, kurie neabejingi knygai atnešė 15 knygų. Žarėnuose "Knygų kalėdos" akcijos metu įvairių profesijų žmonės bibliotekai padovanojo 60 knygų. Viso š.m. sausio 6 dienai Telšių rajono bibliotekose buvo padovanotos 427 knygos: Degaičių- 200 knygų; Žarėnų- 60; Kaunatavo- 48; Tryškių- 30; Janapolėje- 20; Nevarėnų- 17; Vembūtų bei Ūbiškės bibliotekose po 12 knygų ir kt. Akcija įsibėgėjo ir sustoti negali, vis dar tęsiasi, manome, kad knygų eglės bibliotekoje tikrai dar augs.

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos
direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė