Kristijono Donelaičio – 300 metų minėjimas Ubiškėje

Kristijono Donelaičio – 300 metų  minėjimas Ubiškėje

Birželio 5 d. 17 val. prie Ubiškėje esančio koplytstulpio „Knygnešiams" įvyko renginys Kristijono Donelaičio 300 m. jubiliejui paminėti. Pranešimą apie K. Donelaičio gyvenimą ir kūrybą skaitė ir renginį vedė bibliotekininkė D. Milašauskienė, eilėraščius apie Donelaitį skaitė Kuršų filialo bibliotekininkė D. Martinkienė ir 4 kl. mokinė A. Tamošauskaitė. K. Donelaičio pasakėčias skaitė R. Karaliūnienė , I. Daunienė, E. Ukrinienė. Ištraukas iš poemos „Metai" skaitė mokiniai L. Kontautaitė, A.Rupeika, A. Kontautaitė, A. Rupeikaitė, renginio žiūrovai taip pat buvo pakviesti paskaityti poemą „Metai" , daugelis skaitydami pastebėjo, kad įdomu , bet ir sunku skaityti šį kūrinį, juk tai jis parašė prieš 300 metų.