Kaunatavos bibliotekoje vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitė.

Savaitė prasidėjo garsiniai skaitymais. Skaitėme ištrauka iš Tove Janson "Tėtis ir jūra". Skaitymai buvo skirti autorės 100 gimimo metinėms. Vaikai savaitei ruošėsi iš anksto. Sudėjo į parodą turimas autorės knygas, įrėmino nuotrauką savo rankomis padarytame rėmelyje.

Sekantį vakarą pakvietėme skaitytojus susitikti su pabaisomis ir pabaisiukais ieškoti lobio naktinėje bibliotekoje. Be galo buvo smagu ir šiek tiek baisoka, bet visas lobis buvo rastas (o tai buvo 30 spalvotų Trolio figūrėlių iš asmeninės Jūratės Vielienės kolekcijos), nors biblioteka buvo apšviesta tik žvakutėmis.

Visą savaitę vyko piešimo studiją, kur visi norintys galėjo kurti filmuką mioramai su Trolias Mumias, o vėliau jį pristatyti bendraamžiams. Uždarymo metu aptarėm renginukus, pasidalijome įspūdžiais apie buvusias Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginius, o jų tikrai nemažai, nes biblioteka savaitės renginiuose dalyvauja jau 15 kartą.