Pasitinkant Didžiąsias šventes

Pasitinkant Didžiąsias šventes Vaikų literatūros skyriaus langus papuošė Telšių Dailės mokyklos moksleivių darbai.

Veltinis „Karvė – Angelas“ padarytas bendrame VDA Telšių filialo tekstilės specialybės studentų ir Telšių dailės mokyklos moksleivių projekte, kuriame dalyvavo ir studentai iš Prancūzijos, Slovakijos, Ispanijos. Darbas buvo nelengvas, nes tai neįprasta, nekasdienė veikla, reikalaujanti kantrybės, kruopštumo ir sumanumo. Paveikslo kūrimas – vėlimas truko apie 5 valandas. Sodrūs ir gana netikėti spalvų deriniai, paprastos, neįmantrios, tačiau jaukios ir šiltos formos harmoningai liejasi kūrinyje. Paveikslas toks tapybiškas, kad gali pamanyti, jog tai pastelė ar kokia kita nauja technika. Džiugu, kad į šią veiklą įsijungę studentai ir mokiniai smagiai leido laiką.

Aliejinės tapybos paveikslas „Angelai virš miesto“ kūrybinis baigiamasis Odetos Sobutaitės darbas.

Dėkojame Telšių dailės mokyklos moksleiviams ir jų mokytojai Vaidai Šepikaitei už kalėdinį bibliotekos papuošimą ir linkime gražių švenčių.

Rūta Savickienė