Valandėlė su poezija

Į pabaigą artėja metų knygos rinkimai. Komisija atrinko 20 geriausių lietuvių literatūros kūrinių, išleistų nuo 2013m. rudens iki 2014m. rudens. Knygos suskirstytos į 4 grupes :literatūra vaikams, paaugliams, suaugusiems bei poezija . Poezijos knygų penketuką Giedrės Kazlauskaitės „Meninos", Antano Gailiaus „Penkiapėdžio sugrįžimas", Mindaugo Nastaravičiaus „MO", Kęstučio Navako „100 du" ir Vytauto Stankaus „Iš veidrodžio, už" 1-oje miesto bibliotekoje skaitytojams pristatė Telšių „Ateities" pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, žinoma literatė Ieva Sigita Naglienė. Žinoma Žemaitijos poetė padėjo skaitytojams suprasti modernią šiuolaikišką poeziją , jos įmantrybes ir svarbą žmogaus gyvenime. Ne tik sužinojome apie pačius poetus, bet ir pasiklausėme jų eilėraščių. Tikimės, kad skaitytojai labiau supras ir pamils poeziją.

miesto 1-asis filialas