Į Pradžią » 2016 » Mokymai palengvinantys darbą su vaikais ir jaunimu.

Mokymai palengvinantys darbą su vaikais ir jaunimu.

Viešosios bibliotekos darbuotojos  Rūta Savickienė, Zita Čioladienė ir Daiva Bagočienė dalyvavo trijų ciklų kvalifikacijos kėlimo mokymuose ir praktinėse konsultacijose vaikų dienos centrų, atvirų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojams iš visos Telšių apskrities. Mokymus organizavo Šeimos santykių institutas įgyvendinantis projektą „VDC, VDC su AJE, AJC darbuotojų ir savanorių kompetencijų kėlimas“.

Projekto partneris - Viešoji įstaiga "Actio Catholica Patria".

Projekto tikslas – padidinti rizikos grupės vaikų ir jaunimo gerovę.

Projekto uždavinys - kelti darbuotojų ir savanorių, dirbančių su rizikos grupės vaikais ir jaunimu, kompetencijas.

Mokymų metu daug dėmesio buvo skiriama , kaip sukurti saugią ir palankią aplinką, kurioje vaikas ar jaunuolis galėtų atsiskleisti, kaip suprasti, kodėl vaikas ar jaunuolis įžūliai elgiasi ir kaip su tuo tvarkytis.

Projektą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo programa LT05 „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ Lietuvoje.

Rūta Savickienė