Į Pradžią » 2016 » Aldonos Ruseckaitės biografinio romano ,,Žemaitės paslaptis“ pristatymas 2016 m. balandžio 21 d. Žemaitės gimnazijoje.

,,Žemaitės paslaptis“ viena iš skaitomiausių mūsų bibliotekos knygų. Lietuvių literatūros klasikė Julija Beniuševičiūtė – Žymantienė- Žemaitė gyveno ir kūrė mūsų krašte. Patį didžiausią ir stipriausią paminklą Žemaitė pati pasistatė tautos atmintyje savo kūryba. Šios knygos autorė Aldona Ruseckaitė pristatė Žemaitę kaip ypač spalvingą, drąsią ir iki pat senatvės labai gyvybingą asmenybę.
Romane autorė atskleidė Žemaitės vėlyvos meilės liniją, pasiremdama jos laiškais sukūrė skausmingą, bet labai šviesią ir patrauklią istoriją.
Gimnazistai, mokytojai bendravo su rašytoja, rašytoja atsakė į klausimus, susitarta dėl naujų susitikimų Telšiuose.

Karolinos Praniauskaitės viešosios
bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė