Į Pradžią » 2016 » Vasaros skaitymai Varniuose

Vasaros skaitymai Varniuose

Prisidėdamos prie akcijos ,, Vasara su knyga‘‘, Varnių miesto bibliotekos darbuotojos Vida Krenciuvienė ir Zita Macienė, pakvietė Varnių l./d. ,,Raudonkepuraitė‘‘ vaikus apsilankyti bibliotekoje. Ir saulėtą gegužės 27-osios rytą bibliotekoje pasigirdo vaikų klegesys. Tai,Pelėdžiukų‘‘ grupės vaikai su auklėtoja Dalia Maciene ir padėjėja Oksana Vikniuviene atėjo į literatūrinę valandėlę ,, Vaikystės skaitymai‘‘ skirtą Antano Vaičiulaičio 110-osioms gimimo metinėms paminėti.

Vyr. bibliotekininkė Zita Macienė supažindino vaikus su rašytojo kūryba ir perskaitė apsakymą ,,Katriutė eina tarnauti‘‘ iš knygos ,,Vakaras sargo namely‘‘. Vaikai įdėmiai klausėsi, nes, baigus skaityti, jie turėjo pasakyti kokius medžių, žvėrelių, paukštelių, vabalų, naminių gyvulių ir gėlių pavadinimus išgirdo. Na ir pasipylė: liepa, eglė, beržas, obelis, voverė, ėriukai, paršiukai, karvė, lelijos ir t.t. Po to vaikučius vyr. bibliotekininkė Vida Krenciuvienė pakvietė prie ,,laimės šulinio‘‘, kur jie išsitraukė po dovanėlę. Pasidžiaugus jomis, vaikai susipažino su biblioteka ir joje esančiomis vaikiškomis knygomis. Kai kurie iš atėjusiųjų jau yra bibliotekos skaitytojai, kiti pažadėjo artimiausiu metu ateiti su mamytėmis.

Varnių miesto bibliotekos vyr. bibliotekininkė Zita Macienė.