Į Pradžią » 2016 » Susitikimas su rašytoju Regimantas Dima Telšiuose ir Kaunatavoje

Susitikimas su rašytoju Regimantas Dima Telšiuose ir Kaunatavoje

Lapkričio 10 d. rašytojas, istorinio romano "Bronislovas ir imperatorius" autorius Regimantas Dima ir menotyros daktarė Jurgita Ludavičienė apsilankė Telšių viešojoje bibliotekoje ir Kaunatavoje. Svečiams nuotaikingai ir įdomiai pristatė istorinę knygą, kurios vienas iš veikėjų - įdomi Bronislovo Grombčevskio asmenybė, kuris turi sąsajas su Kaunatavos kaimu: gimė šiame jame. Bronislovas Grombčevskis buvo Azijos tyrinėtojas, keliautojas, fotografas, talentingas ir įtakingas tų laikų politikas.
Susitikimo dalyviai Telšių viešojoje bibliotekoje išsiskirdami su rašytoju turėjo galimybę įsigyti autoriaus istorinį romaną "Bronislovas ir imperatorius".