Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » 15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta?

15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta?

Autorė: Inga Liutkevičienė

Žurnalistė Inga Liutkevičienė pagal Galinos Dauguvietytės pasakojimus parašė tris didžiulio populiarumo sulaukusias knygas: „Perpetuum mobile“ (2002), „Post scriptum“ (2006) ir „Dialogai su savimi“ (2010).
Per 15 darbo ir draugystės metų pažinusi režisierę iš arti, mačiusi ją įvairiose gyvenimo situacijose, Inga Liutkevičienė pelnytai vadinama Galinos Dauguvietytės biografe.
Žurnalistė yra 18 biografinių, populiariosios psichologijos ir medicinos knygų autorė, bendraautorė ir sudarytoja. Biografė atskleidžia kitą režisierės charakterio pusę, užpildo Dauguviečių giminės istorijos spragas, atsako į klausimus:
Kokia buvo režisierės kasdienybė, įpročiai?
Kiek iš tikrųjų seserų turėjo Galina?
Kodėl ji nutylėjo svarbius Dauguviečių giminės istorijos faktus?
Ko Galinos Dauguvietytės norėjo paklausti, bet nepaklausė Vytautas Kernagis?
Kodėl Galiną Dauguvietytę gyvenime traukė komediantės vaidmuo?
Kokia buvo paskutinė Galinos svajonė ir ar ji išsipildė?