Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Suvilioti dienai bundant

Suvilioti dienai bundant

Autorė: Lisa Kleypas

Penkių knygų serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ antroji knyga. Gražuolis čigonas Kevas Meripenas svajojo apie žaviąją Vinifredą Hetavėj nuo tada, kai jos šeima priglaudė jį, sumuštą ir mirti paliktą vaiką. Mįslėmis apipinta Kevo kilmė verčia ji nerimauti, jog blogis iš jo praeities gali pasiekti ir sugniuždyti dailiąją Vinę. Vaikinas atkakliai stengiasi atsispirti pagundai, tačiau, neilgai trukus, negailestingas likimo posūkis atitoliną Vinę nuo Kevo.
AR JI PRISIMINS, KOKS JIS BUVO ANKSČIAU?
Kai Vinifreda pagaliau grįžta į Angliją, Kevas jau nebe toks, kaip anksčiau: dabar jis bejausmis vyras, kategoriškai neigiantis meilę. Tuo metu apie Vinę sukasi žavus gerbėjas. Kevas privalo apsispręsti: dabar arba niekada. Tačiau, visų pirma, jis turi išsiaiškinti jo likimą vaikystėje nulėmusią paslaptį, antraip rizikuoja prarasti tą vienintelę moterį, dėl kurios jis gyvena...