Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Nokstančių bananų kvapas

Nokstančių bananų kvapas

Autorė: Dalia Kutraitė

Ir tada žmonės svajojo, mylėjo, juokavo ir valgė... baltąją mišrainę.
Tada visi turėjo darbą! Tiesa, labai rimtai niekam dirbti neteko, bet visi partijos iškelti penkmečio planai buvo sėkmingai vykdomi. Parduotuvės buvo tuščios, bet visi visko turėjo. Viskas buvo vagiama, bet visiems visko užteko.
Atkaklumo, apsukrumo ir humoro jausmo nestokojančiai knygos herojei Elvyrai toks gyvenimas – smagus nuotykis ir rimtas pasirengimas ateičiai, netrukus atsivėrusiai laisvajai rinkai ir dar laisvesnei konkurencijai. „Nuodėmes darome nepriklausomai nuo santvarkų ir laikų, kuriais gyvename. Tarp gėrio ir blogio paklysti galima vienodai lengvai – tiek laisvėje, tiek ir nelaisvėje.
Ir jokie laikai čia niekuo dėti“, – teigia linksmo, įkvepiančio ir tikromis istorijomis grįsto romano autorė televizijos laidų vedėja Dalia Kutraitė.
Jei gali – išgyvenk! Išgyvenai, vadinasi – gali! Pokalbių laidų vedėja Dalia Kutraitė, iki šiolei rengusi knygas anksčiau rodytų televizijos laidų pagrindu, šį sykį „išlipa“ iš televizijos ekrano ir ima kalbinti patį gyvenimą.