Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Tarp Kauno ir Londono

Tarp Kauno ir Londono

Autorė: Giedrė Biliotavičiūtė

"Gimiau ir augau nedideliame, bet nuostabiame Lietuvos miestelyje. Visada svajojau sukurti nors ir nedidelį, bet nuosavą verslą ir tos mintys anksti išviliojo iš namu, o galų gale ir iš Lietuvos. Tose klajonėse ir paieškose sutikau daug panašiai mąstančiu ir ieškančiu žmonių, kas ir paskatino aprašyti savo ir jų nuotykius. Kartais linksmos, o kartais liūdnos paieškos vertos to, kad žmonės apie tai sužinotų."
Dvi draugės, prapuolusios kasdienybės rutinoje, bet vis dar puoselėjančios svajonę turėti savo restoraną, galų gale nusprendžia, kad laikas tą svajonę įgyvendinti. Palikusios viską, jos kaip ir dauguma tautiečių, išvažiuoja į Didžiąją Britaniją užsidirbti pinigų. Kelias link svajonės - ilgas. Kartais - skausmingas, kartais - liūdnas, o kartais - juokingas iki ašarų. Bet net sunkiausiomis akimirkomis jos stengiasi nenuleisti rankų...