Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Mano graikiška vasara

Mano graikiška vasara

Autorius: Tom Stone

Tai istorija apie vyrą, įsimylėjusį moterį, Graikiją ir svajonę.
Tomas Stounas tik vienai vasarai atkeliavo į Graikiją pabaigti rašyti romano ir joje liko dvidešimt dvejus metus. Patmo saloje jis pamilo Danielę, gražią dailininkę iš Prancūzijos.
Po septynerių idiliškų metų juodu palieka Patmą ir išvyksta į Kretą, tačiau patmietis draugas Teologós netrukus pasiūlo grįžti ir išsinuomoti jo taverną. Tomas ryžtasi rizikuoti – sutinka vieną sezoną tapti tavernos nuomininku. Žmona jį perspėja nepamiršti senojo graikų posakio: „Saugokis graikų, atnešančių dovanas.“
Danielė ne veltui įspėjo. Tomas greitai supranta, kad Teologós jau nebe draugas, o konkurentas. Jis susiduria su graikų verslumo, derėjimosi ypatumais ir kultūriniais skirtumais. Tačiau nenuleidžia rankų. Nepasiduoti padeda mylima žmona, gardūs valgiai ir Patmas.
Pagardintas receptais, tokiais kaip vištiena su retsinos padažu ar puikiąja musaka, romanas „Mano graikiška vasara“ yra ir meilės, ir nuotykių istorija, ir įtraukiantis vasariškas pasakojimas kelionių ir gero maisto mėgėjams.