Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Kitokia diena. Ciklo "Kiekvieną dieną" 2-oji knyga

Kitokia diena. Ciklo "Kiekvieną dieną" 2-oji knyga

Kitokia diena. Ciklo

Autorius: David Levithan

Tikroji meilė neturi nei taisyklių, nei veido.
Visos Rianon dienos pilkos ir vienodos. Ji mano mylinti savo šaltą ir visada abejingą vaikiną Džastiną, net priprato prie jo keistų nuostatų: mano automobilis, mano muzika; einame ten, kur noriu aš; darome tai, ko aš užsigeidžiu.
Rianon tylomis susikūrė savų taisyklių stengdamasi išvengti kasdienių konfliktų: niekuomet per daug neįkyrėti; vengti gadinti jam nuotaiką; nepuoselėti didelių vilčių.
Bet vieną dieną viskas pasikeičia. Staiga jai leidžiama klausytis savo mėgstamos dainos Džastino automobilyje. Atrodo, kad jis pirmą kartą į ją žiūri su meile, švelnumu, nuoširdžia šypsena ir net leidžia jai kalbėti ir atidžiai klausosi! Juodu praleidžia tobulą dieną, kurios kitą rytą Džastinas nebeprisimena... Sutrikusi ir prislėgta, Rianon ima viskuo abejoti.
O tada netikėtai pasirodžiusi nepažįstamoji pasako jai, kad Džastinas, su kuriuo ji praleido nuostabią dieną ir pasijuto tikru žmogumi, iš tiesų nebuvo... Džastinas.