Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » O gal tai jis?

O gal tai jis?

Autorė: Kristan Higgins

Liusei Lang nereikia fejerverkų...
Ji neieško mylimojo. Jai tereikia gero, padoraus vyro. Tokio, kuris nupjautų veją, vartytų kepsninėje skrundančią vištieną, išmokytų jųdviejų vaikus žaisti futbolą. Svarbiausia… tokio, kuris nė kiek nejaudintų širdies… Liusė, jauna našlė, nebenori vėl patirti netekties skausmo. Tačiau gyventi vienai su katinu Storuoju Mikiu ir dirbti šeimos kepykloje su mama ir tetomis, pašėlusiomis Juodosiomis Našlėmis, taip pat įgriso. Ji nusprendžia nutraukti neįpareigojančius santykius su Itanu, seksualiu, bet į sutuoktinius netinkamu kaimynu, ir imtis būsimo vyro paieškų.
Tačiau Itanas Mirabelis neketina pasiduoti. Jis pasiryžęs atsikratyti „patogaus draugo“ vaidmens ir priversti Liusę į jį pažvelgti kitomis akimis.