Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Mėnulio kronikos. Skarleta

Mėnulio kronikos. Skarleta

Autorė: Marissa Meyer

Lunos šešėliui apgaubus visą Žemę, likimas suveda Sindę ir Skarletą...Į kalėjimą uždaryta Sindė bet kokia kaina pasiryžusi ištrūkti iš šios baisios vietos – nors ir žino, kad sėkmės atveju taps ieškomiausia bėgle. Tuo pačiu metu kitoje pasaulio pusėje prapuolė Skarletos senelė. Skarleta sutinka Vilką, gatvės kovotoją, galbūt galintį padėti rasti senelę. Iš pradžių ji nelinkusi pasitikėti šiuo nepažįstamu žmogumi, tačiau nepaaiškinama jėga traukia ją prie jo, o jį – prie jos. Vilkas ir Skarleta nugali daugybę kliūčių, tačiau sutikus Sindę jų laukia nauja užduotis. Dabar jie turi veikti drauge ir užbėgti už akių žiauriajai Lunos karalienei Levanai, kuri padarys bet ką, kad tik šaunusis princas Kajus taptų jos vyru, jos karaliumi, jos belaisviu. Dar viena beprotiška kelionė su Marissa Meyer, nuvesianti jus į fantastikos pasaulį, kupiną pavojų, intrigų ir meilės.