Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Batų vilkas. NIKE įkūrėjo memuarai

Batų vilkas. NIKE įkūrėjo memuarai

Autorius: Phil Knight

1963-iaisiais su 50 dolerių pradiniu kapitalu įkurtos kompanijos metinės pajamos buvo 8 tūkstančiai dolerių, šiandien siekia 30 milijardų. NIKE ženkliukas – šuoras – visame pasaulyje yra labiausiai atpažįstamas prekės ženklas. Kompanijos sėkmė studijuojama prestižiniuose pasaulio universitetuose ir pripažįstama, jog tai ne tik verslas – tai kultūra. Tačiau jos kūrėjas, keturis dešimtmečius patikimai kompaniją valdęs Philas Knightas, sugebėjo išlikti mįsle. Jeigu ne vienas filmas, šiandien greičiausiai neturėtume šių atvirų, necenzūruotų, su gera humoro doze ir be pasipūtimo parašytų prisiminimų – istorijos apie tai, koks impulsas stūmė aistringą bėgiką įkurti dinamišką, iššūkių nebijančią kompaniją. Pasakojimo, su kokiomis siaubingomis kliūtimis jam teko susidurti, kaip jis išliko spaudžiamas negailestingų varžovų ir kaip subūrė ištikimų „kvėšų" šutvę, kuri kartu su juo per naktį tapo milijonieriais.
„Batų vilkas. NIKE įkūrėjo memuarai" – tai knyga apie tikėjimą beprotiška idėja ir neįveikiama sporto galia.