Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Diabetas mano draugas

Diabetas mano draugas

Autorius: Albinas Pilypas

Gerbiamasis skaitytojau, jei paėmei į rankas šią knygą, galbūt pats sergi cukriniu diabetu ir ateitis tau nekelia optimizmo? O galbūt pažįsti sergančių ir nori jiems padėti susidraugauti su savo liga?
Abiem atvejais knygoje rasi tai, ko reikia, – įkvepiantį lietuvio pavyzdį, kaip prisijaukinti klastingą ligą ir vėl jaustis taip, lyg būtum sveikas!
Autorius dalijasi unikalia patirtimi, kaip, diagnozavus antro tipo cukrinį diabetą, jau ilgą laiką jam pavyksta išlaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje ir, be to, – liekną kūną bei gerą nuotaiką. Visa tai dėl išskirtinio požiūrio!
„Retorinis klausimas – ar diabetas yra iššūkis? Manau, kad atsakymas akivaizdus. Mano tvirtu įsitikinimu, o tai įrodo gausybė pavyzdžių, dauguma diabetikų net nesupranta, kad jų liga – tai tikras ryklys jų gyvenime. Ir tik laiko klausimas, kada jis atliks savo juodą darbą, jei ligonis nesiims atsargumo priemonių. Vienintelė išeitis – suprasti, įsisąmoninti ir priimti šį gyvenimo iššūkį.“