Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Tas, kuris mane saugo

Tas, kuris mane saugo

Autorius: Judith McNaught

„New York Times“ bestselerių autorės romane įtraukiančią įtampą papildo godumas, ambicijos ir aistros.
Brodvėjaus aktorė Lėja Kendal mėgaujasi kūrybine sėkme ir prabangiu gyvenimu su mylimu vyru, garsiu Niujorko architektu Loganu Meningu. Po sėkmingos spektaklio premjeros ir triukšmingo gimtadienio pobūvio Loganas įkalba ją praleisti romantišką vakarą dviese nuošaliame name kalnuose. Lėjos repeticija užsitęsia. Kai ji pagaliau išvyksta į kalnus, kyla didžiulė pūga ir kažkas nustumia jos automobilį nuo kelio. Atsibudusi ligoninėje Lėja sužino, kad jos vyras paslaptingai dingo, o policija įtaria būtent ją. Įtarimus sustiprina ir Lėjos gyvenime netikėtai atsiradęs prieštaringos reputacijos verslininkas Maiklas Valentė.
Pradėjusi gilintis į Logano asmeninius ir verslo reikalus, ji supranta, kiek daug nežinojo apie savo sutuoktinį. Lėja brenda vis gilyn ir gilyn – ten, kur draugų neįmanoma atskirti nuo priešų ir kur pats pavojingiausias ginklas yra tiesa. Kai jau atrodo, kad nepavyks prasibrauti pro išdavysčių ir juodos nevilties šydą, gyvenimas suteikia antrą progą... antrą progą mylėti ir būti mylimai.