Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Eime su manimi

Eime su manimi

Autorė: Karma Brown

Netikėta kelionė padeda suvokti, kad gyvenimas po netekties tęsiasi, jei tik pakanka drąsos pradėti iš naujo…
Tigana Loson turėjo viską, apie ką svajojo, – dievinantį vyrą Geibą ir netrukus gimsiantį kūdikį. Iki lemtingos avarijos... Jaunos moters gyvenimas negrįžtamai pasikeičia.
Tigana panyra į gedulą, be to, pyksta ant Geibo, vairavusio tą vakarą. Kai jau atrodo, jog pasiektas dugnas, vyras jai primena apie atidėtus planus, neišpildytas svajones.
Bėgdami nuo slegiančios praeities ir ieškodami būdo atleisti Tigana ir Geibas leidžiasi į kelionę. Nuo šurmuliuojančių Tailando turgų iki Italijos skonių ir vandenyno bangų Havajuose... Tačiau netrukus jie suvokia, jog neviltis seka iš paskos, kad ir kaip toli keliautum. O palengvėjimas ateina tada, kai mažiausiai tikiesi.
Ši jautri ir vilties kupina knyga – nepamirštamas rašytojos debiutas, išaukštinantis žmogaus dvasios stiprybę.