Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Liepsnojančios smegenys

Liepsnojančios smegenys

Autorė: Susannah Cahalan

24-erių Susannah Cahalan atsibudo ligoninės palatoje viena, pririšta prie lovos. Negalėjo nei judėti, nei kalbėti. Neprisiminė, kaip ten atsidūrė. Dar visai neseniai ji buvo perspektyvi, sveika ir laiminga moteris, dirbanti dideliame Niujorko laikraštyje, ką tik užmezgusi pirmus rimtus santykius... Ir akimirksniu tapo nestabilia, agresyvia psichine ligone. Kas nutiko?
Tai jaudinantis medicininis detektyvas, šiurpi, bet visiškai reali istorija apie jaunos moters pastangas atsikovoti tapatybę. Knyga apie krytį į beprotybę, įkvepiantį šeimos tikėjimą ir apie diagnozę, kuria sunku patikėti.
Susannah Cahalan – „New York Post“ žurnalistė jau dešimt metų. Už straipsnį „Mano paslaptingas prarastas beprotybės mėnuo“, kuriuo pagrįsta ši knyga, gavo Silūro apdovanojimą. Pagal knygą yra sukurtas filmas („Brain on Fire“, 2016).