Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Maištingoji karalienė

Maištingoji karalienė

Autorė: Emily R. King

Jis ieškojo karalienės kovotojos. Išsirinko maištininkę.
Aštuoniolikmetei našlaitei Kalindai likimas žada tik vienatvę. Jai patinka ramus gyvenimas atokioje kalnų šventykloje, kur ji jaučiasi saugi.
Tačiau Kalindos gyvenimą sutrikdo didžiojo tirono Tareko apsilankymas. Jis ieško šimtosios – paskutinės – karalienės. Nuožmusis Tarekas išsirenka Kalindą. Mergina palikusi namus leidžiasi į kelionę per dykynę, jos laukia kova dėl vietos tarp devyniasdešimt devynių kitų tirono karalienių.
Vienintelę paguodą ji randa savo sargybinio kapitono Deveno draugijoje. Nerimaudama dėl artėjančio mirtino turnyro ir stiprėjančių uždraustų jausmų Devenui, mergina turi vienintelę viltį – pabėgti...
Našlaitė tampa pavojinga maištininke, randa drąsos ir pasitikėjimo kovoti už savo laimę, parklupdyti imperiją ir tapti savo gyvenimo valdove.