Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Šimtas vasarų

Šimtas vasarų

Autorė: Beatriz Williams

Gegužės pabaigoje Niujorko aukštuomenės atstovė Lilė Dein atvyksta į idilišką Jūros Vaizdo miestelį ant Atlanto vandenyno kranto Rod Ailando valstijoje. Ji viliasi per ramų vasaros sezoną tarp nuo vaikystės pažįstamų žmonių ir mielų ritualų galutinai užsigydyti vis dar tebesopančias širdies žaizdas.
Tačiau vos prasidėjusi idilė baigiasi, kai miestelyje netikėtai pasirodo jauna sutuoktinių pora.
Nikas ir Badžė Grinvaldai – buvęs sužadėtinis ir buvusi geriausia draugė – tarsi vaiduokliai išnyra iš Lilės praeities. Jų atvykimas pakursto gandus Jūros Vaizdo miestelio bendruomenėje, kurioje visi nuo neatmenamų laikų viską žino vieni apie kitus...
Slenkant kaitrioms vasaros dienoms ima aiškėti, kad saitai, jungiantys Lilę ir Niką, tebėra labai tvirti ir pinklūs. Nepaisydami nei skaudžių paslapčių, nei moralinių įsipareigojimų juodu neįstengia atsispirti, regis, seniai palaidotoms svajonėms.
1938 metų vasara. Skandalingas meilės trikampis ir išduota draugystė. Tačiau viskas nėra taip paprasta, kaip atrodo.