Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą?

Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą?

Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą?

Autorė: Rasa Borodina

Jei laikote šią knygą savo rankose, ko gero, jūsų galvoje jau sukasi mintys apie geresnį gyvenimą: naują darbą, aukštesnes pareigas, didesnį atlyginimą ar platesnes savirealizacijos galimybes. Netrypčiokite vietoje ir paverskite savo svajones realybe! Juk sakoma – „kas ieško, tas randa“. Šios knygos autorė Rasa Borodina, išbandžiusi abi barikadų puses, – buvo darbdave ir pati ieškojo darbo – tiki, kad visuomet galite rasti ir dirbti mėgstamą darbą. Tik svarbu suvokti, ko norite, ir turėti aiškų planą.
Knygoje atskleidžiama, kas iš tiesų nulemia, ar būsite pakviestas į darbo pokalbį, ar sulauksite išsvajoto pasiūlymo ir mėgausitės širdžiai mielu darbu. Autorė, pasitelkdama savo kaip personalo atrankų specialistės patirtį bei žinias, ragina darbo ieškančius žmones tobulėti ir pasisemti įdomių įžvalgų, kurios padės geriau pasiruošti darbo paieškoms, jaustis drąsiai ir užtikrintai. Aiškūs, argumentuoti ir išmintingi patarimai, aprašytos realios situacijos iš darbo pokalbių ir motyvuojančios mintys padės jums pakeisti požiūrį į darbo paieškas, pasitikėti savimi bei darbo rinka.
Knygos autorė Rasa Borodina yra viena iš personalo atrankas, kaučingo (konsultuojamojo ugdymo) paslaugas, verslo konsultacijas teikiančios įmonės WIN Solutions įkūrėjų. R. Borodina vadovauja projektui Cvguru.lt bei rašo asmeninį blogą rasaraso.lt (facebook.com/rasa.rasobloga/, instagram.com/rasa.raso/).
Knygoje rasite:
- pasiruošimo darbo paieškoms etapus: kaip nusiteikti psichologiškai ir išsikelti tinkamus tikslus;
- patarimų, kaip nepaskęsti darbo skelbimų jūroje ir ieškoti naudingos informacijos apie tinkamas darbo vietas;
- darbo pokalbio eigos aprašymą su konkrečiais patarimais, kaip derėtų elgtis ir kalbėti: nuo kūno kalbos iki ateities perspektyvų aptarimo;
- gerų ir blogų gyvenimo aprašymų (CV), motyvacinių laiškų pavyzdžių;
- aiškią ir tikslią atmintinę prieš darbo pokalbį.

 
Savanoris bibliotekoje