Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Nuo amato prie verslo. Pradžia

Nuo amato prie verslo. Pradžia

Autorius: Nerius Jasinavičius

Knygoje „Nuo amato prie verslo. Pradžia“ autorius kelia paprastą klausimą - jei eliminuotumėte įmonės vadovą keliems mėnesiams, ar verslas griūtų, ar toliau gyvuotų? Būtent tai parodo, kiek įmonėje amato ir kiek verslo. Jei verslas sutvarkytas taip, kad staiga dingus vadovui traukinys važiuotų toliau – viskas puiku, tačiau kitu atveju, tai vis dar amatas.Svarbiausias šios knygos tikslas – padėti verslo kūrėjams ir jo plėtotojams pasiekti savo verslo tikslų daug greičiau nei tą jie padarytų be mano pateiktų žinių ir įžvalgų. Kiekvienas šios knygos skaitytojas turi išsikeltus individualius tikslus, o pritaikęs šioje knygoje pateiktus patarimus, išsiugdys reikiamus įgūdžius ir savo verslo tikslus pasieks daug greičiau.