Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Norėjome tik gero

Norėjome tik gero

Autorius: Grant Ginder

Bet kuri šeima atostogų visada išvyksta su bagažu. Raitų šeima griūva. Dar neseniai Sju Elena Rait tikėjo gyvenanti beveik tobulą gyvenimą. Sėkminga antikos kultūros profesorės karjera, mylintis sutuoktinis ir sūnus, netrukus paliksiantis šeimos lizdą.
Tačiau vyras pasirodo besąs neištikimas, o sūnui klojasi visai ne taip, kaip tikėtasi. Norėdama atitrūkti nuo užgriuvusių problemų, Sju Elena priima pasiūlymą kelioms savaitėms darbo reikalais išvykti į Graikiją. Neištikimas vyras ir nesėkmių užkluptas sūnus pasisiūlo keliauti kartu.
Saulės nutviekstoje kalnuotoje Eginos saloje su nuostabiais paplūdimiais prieš daugybę metų Sju Elena pažino pirmąją aistrą ir kartu įsimylėjo antikos kultūrą.
Ar šiame rojaus kampelyje šeimai pavyks atgauti pusiausvyrą ir pakreipti gyvenimą ramesne vaga?