Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Vienintelė (tikra) meilė

Vienintelė (tikra) meilė

Autorė: Taylor Jenkins Reid

Emai Bleir pasisekė sutikti tikrąją meilę dar mokykloje. Ji neabejojo, kad jiedviem su Džesu lemta gyventi kartu ilgai ir laimingai. Susituokę juodu mėgaujasi gyvenimu, keliauja po pasaulį ir naudojasi kiekviena proga patirti vis naujų nuotykių. Bet pirmųjų vestuvių metinių išvakarėse sraigtasparnis, kuriuo Džesas skrenda į komandiruotę, dingsta virš Ramiojo vandenyno.
Praradusi mylimą vyrą Ema pasijunta lyg netekusi dalies savęs. Ji sugrįžta į ramų gimtąjį miestą ir toliau mokosi gyventi viena, kol sutinka Semą. Ir vėl pamilsta, nors tai atrodė nebeįmanoma. Emai – tai tarsi antra galimybė būti laimingai.
Vieną dieną, kai Ema vakarieniauja su sužadėtiniu, suskamba jos mobilusis. Atsiliepusi ji išgirsta... Džeso balsą. Jis gyvas ir nekantrauja sugrįžti.
Dabar Ema turi vyrą ir sužadėtinį.