Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Mąstyk kaip vienuolis. Gyvenk ramiau ir prasmingiau

Mąstyk kaip vienuolis. Gyvenk ramiau ir prasmingiau

Autorius: Jay Shetty

mastyk kaip venuolis 1MĄSTYDAMI KAIP VIENUOLIS suprasite:
•Kaip įveikti negatyvumą
•Kaip neperkrauti smegeninės
•Kodėl lygiuojantis į kitus gęsta meilė
•Kaip pažaboti baimę
•Kodėl, nors ieškote, niekaip nerandate laimės
•Kaip pasimokyti iš kiekvieno sutiktojo
•Kodėl nesate savo minčių atspindys
•Kaip rasti savo tikslą
•Kodėl sėkmei taip svarbu gerumas
Ir dar daugiau...
JAY SHETTY, socialinių tinklų superžvaigždė ir populiariausios tinklalaidės „On Purpose“ vedėjas, skleidžia vienuolyne įgytą amžinąją išmintį ir pataria, kaip ją pritaikyti kasdieniame gyvenime, kad jame būtų mažiau nerimo ir daugiau prasmės.
Jay Shetty žingsnis po žingsnio rodo, kaip įgyti galios dėmesį nukreipiant nuo savivokos link savigarbos. Ši knyga išlaisvina nuo socialinės aplinkos įtakos ir padeda tapti nuosavo gyvenimo architektu. Deepakas Chopra, dr., San Diego Kalifornijos universiteto medicinos profesorius, bestselerių autorius
Kas geriau gali padėti surasti gyvenimo prasmę, jei ne vienuolis? Jay’aus patirtis ir išmintis neįkainojamos tiems, kas siekia geresnio gyvenimo ir trokšta išnaudoti visas savo galimybes.
Ellen DeGenneres, televizijos laidų vedėja, aktorė, rašytoja ir prodiuserė.