Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Iliustruotoji trumpa laiko istorija. Atnaujinta ir papildyta laida

Iliustruotoji trumpa laiko istorija. Atnaujinta ir papildyta laida

Autorius: Stephen Hawking

liustruotoji trumpa laiko istorijaKas yra laikas, ar jis egzistavo prieš Didįjį sprogimą? Ar įmanomos kelionės laiku? Ar slėpiningų juodųjų skylių gali būti netoli Žemės? Kokios pasaulio paslaptys atsiskleis sukūrus Didžiojo suvienijimo teoriją? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų apie Visatą, joje vykstančius nepaprasto masto ir galios procesus atsako įžymus fizikas ir mokslo populiarinimo bestselerių autorius Stephenas Hawkingas.
Pirmiausia S. Hawkingas parašė „Trumpą laiko istoriją“, kuri buvo išversta į keturias dešimtis kalbų ir išplatinta dešimtmilijoniniu tiražu. Tačiau kai kurios knygos vietos skaitytojams galėjo pasirodyti sunkokai suprantamos. Tad Hawkingas papildė knygą daugybe vaizdingų paveikslėlių, ir taip atsirado „Iliustruotoji trumpa laiko istorija“, kuria dabar jau gali džiaugtis ir Lietuvos skaitytojai.