Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » VIENĄ RUGPJŪČIO VAKARĄ

VIENĄ RUGPJŪČIO VAKARĄ

Autorė: Victoria Hislop

Romano „Sala“ tęsinys.

viena rugpjucio vakara 1Naujajame romane Victoria Hislop vėl grąžina skaitytoją į „Salos" pasaulį, į kerinčiąją Kretą.
1957-ųjų rugpjūčio 25 diena. Iš Spinalongos salos į žemyną grįžta pasveikę raupsuotieji. Akimirksniu prasiveržęs smurtas baigiasi katastrofiškai. Marijai Petrakis ir jos seseriai Anai laikas sustoja; abi šeimos išsiskiria, o Plakos žmonėms Spinalongos uždarymą visiems laikams paženklina tragedija. Iškyla rimtas klausimas, kaip gyventi toliau. Kažkaip reikia ištverti gėdą ir skandalą ir ant praeities griuvėsių kurti ateitį.
Populiarių romanų autorė Victoria Hislop grįžta į „Salos" pasaulį, pas šio vieno iš perkamiausių amžiaus romanų personažus. Pagaliau, likus keliolikai savaičių iki raupsuotųjų grįžimo iš salos, atėjo metas vėl susitikti su Ana, Marija ir Andrėjumi...
Atsiliepimai:
Dramatiškas, įtraukiantis, Graikijos salos atmosfera dvelkiantis romanas. (Daily Mail).
Dramatiška istorija apie meilę, išdavystę ir ištikimybę... Hislop labai gražiai atkuria Graikiją. (Woman & Home).
Šis nuostabiai vaizdingas ir dėmesį prikaustantis pasakojimas spinduliuoja Hislop meilę Graikijai. (Sunday Express).
Šis meilės laiškas Graikijai jus nublokš į kitą laiką ir vietą. (The Sunday Mirror).
Išties gražiai parašytoje šeimos sagoje Hislop profesionaliai gilinasi į sudėtingą nuostabios šalies istoriją. (Daily Mirror).