Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Ieškomas: gelbėtojas

Ieškomas: gelbėtojas

Autorė: Tessa Dare

ieskomas gelbetojasJį vadina Hercogu Griovėju.
O vienai narsiai merginai jis tiesiog bjaurybė kaimynas.
Turtingas ir nuožmus Gabrielius Hercogas nuėjo sunkų kelią nuo gyvenimo nykioje lūšnoje iki spindinčių aukštuomenės rūmų... bet dabar jis nori suvesti sąskaitas.
Gailiaširdė, ugningo būdo ledi Penelopė Kempjen abejingai nepraeina pro pasiklydusį ar sužeistą gyvūną – jie randa prieglobstį jos namuose ir širdyje.
Kai impozantiškas ir patrauklus naujasis kaimynas pareikalauja jos atsikratyti išgelbėtų gyvūnų, Penė meta iššūkį. Ji išsiskirs su brangiaisiais globotiniais, jeigu jis suras jiems mielus namus.
„Bus padaryta“, – sutinka Gabrielius. Anoks čia vargas surasti namus keliems kačiukams. Ir dvikojui šuniui. Ir nepraustaburnei papūgai. Ir ožkai, ūdrai, ežiui...
Tačiau lengviau pasakyti nei tai padaryti kietaširdžiui tipui, kuris pats užaugo prieglaudoje ir nežino, kas yra mieli namai. Geibas greitai aplimpa kačių plaukais ir iki ausų įsimyli kerinčią, droviai žavingą senmergę, kuri visai nekreipia dėmesio į jo bandymus jai atsispirti. Penė užsibrėžė tikslą išgelbėti ir Gabrielių.
Jeigu jis anksčiau jos nesužlugdys.