Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Skandalingas svajonių sąrašas

Skandalingas svajonių sąrašas

Autorė: Sarah Maclean

skandalingas svajoniuLedi nerūko cigarų. Nejodinėja apžargomis. Nesifechtuoja ir nesikauna dvikovose. Ledi nešaudo pistoletu ir, ginkdie, nekortuoja džentelmenų klube.
Ledi Kalpurnija Hartvel visada skrupulingai paisė taisyklių. Galiausiai liko netekėjusi – ir gan smarkiai nusivylusi gyvenimu. Vieną vakarą ji apsisprendžia: sulaužys visas taisykles ir pasimėgaus taip ilgai geistais malonumais.
Bet tam, kad įgyvendintų savo užmojus – pašoktų kiekvieną pokylio šokį, pasibučiuotų mėnesienoje – Kelei reikia paslaugaus partnerio. Patyrusio taisyklių laužytojo. Panašaus į Gabrielį Sent Džoną, Rolstono markizą – stulbinamai žavų plevėsą, kurio begėdiškai reputacijai prilygsta tik jo nuodėminga šypsena.
Kelė turi būti itin apdairi, antraip sulaužys pačią svarbiausią taisyklę: malonumų ieškotojams šiukštu nevalia karštai, beviltiškai įsimylėti.