Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Pagrobtosios

Pagrobtosios

Autorė: Patricia Gibney

pagrobtosiosLotė nepažinojo jaunos moters, stovinčios ant jos durų slenksčio ir saujoje gniaužiančios mažo berniuko ranką. „Padėkite man, - kreipėsi ji į Lotę. - Prašau man padėti.“

Pirmadienio rytą randamas jaunos nėščios moters kūnas. Tą pačią dieną moteris su sūnumi aplanko detektyvę Lotę Parker, maldaudama padėti rasti dingusią jos draugę.

Ar gali būti, kad tai ta pati mergina?

Kai antrąją auką, regis, nužudytą tokiomis pat aplinkybėmis kaip ir pirmoji, aptinka tas pats vyras, Lotei tenka greitai suktis, kad išsiaiškintų, kuo jiedvi susijusios. Tada dingsta dar dvi merginos.

Detektyvė Lotė Parker - palūžusi, nelaimingos praeities persekiojama moteris, kurios šeimą ištiko sunkumai. Ar pavyks jai įveikti savo demonus ir sugauti žudiką, kol jis nepasiglemžė dar vienos aukos?

„Įtempta detektyvinė istorija su puikiais veikėjais ir niūriu, trikdomu siužetu.“ Deja Read

„Nepaprastai įtraukianti ir labai jaudinanti istorija — tokia įtempta, kad negalėsite atsipalaiduoti, o pirštų nagus nusikramtysite iki gyvuonies.“ Jen Med’s Book Reviews