Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Gailestingumo jėga. Teisingumo ir atgailos istorija

Gailestingumo jėga. Teisingumo ir atgailos istorija

Autorius: Bryan Stevenson

gailestingumo jega teisingumo ir atgailos istorija

Įspūdinga tikra istorija apie neįtikėtiną gailestingumo jėgą, atperkančią mūsų kaltę, ir raginimą iš esmės keisti sugedusią teisingumo sistemą, papasakota vieno geriausių ir įtakingiausių šiuolaikinių teisininkų.

*CNN PAVADINO JĄ VIENA ĮTAKINGIAUSIŲ DEŠIMTMEČIO KNYGŲ ● The New York Times ● The Washington Post ● The Boston Globe ● The Seattle Times ● Esquire ● Time įvardyta kaip viena geriausių metų knygų.

Bryanas Stevensonas buvo dar tik pradedantis teisininkas, kai įkūrė teisinių paslaugų biurą „Equal Justice Initiative“, kurio tikslas – padėti tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos: nepasiturintiesiems, neteisingai nuteistiesiems, moterims ir vaikams, atsidūrusiems tolimiausiame baudžiamojo teisingumo sistemos užribyje. Viena pirmųjų Bryano bylų – Walterio McMilliano, jauno vyro, nuteisto mirties bausme už liūdnai pagarsėjusią žmogžudystę, kurios, jo tvirtinimu, jis neįvykdė. Ši byla įtraukė Bryaną į sąmokslo, politinių machinacijų bei teisinių vingrybių verpetą ir visiems laikams pakeitė jo supratimą apie gailestingumą ir teisingumą.

"Gailestingumo jėga. Teisingumo ir atgailos istorija" – tai nepamirštamas pasakojimas apie idealisto, talentingo jauno teisininko brendimą, jaudinantis žvilgsnis į tų, kuriuos jis gynė, gyvenimus ir įkvepiantis argumentas, kodėl, siekiant tikro teisingumo, reikalinga atjauta.

"Deginanti, jaudinanti <...> istorija. Bryanas Stevensonas, pasirodo, gali būti Amerikos Mandela." – Nicholas Kristof, The New York Times

"Pakanka visai nedaug perskaityti, kad pradėtumėte žavėtis šiuo žmogumi <...> Knygos esmė <...> yra ta, kad blogį galima įveikti, galima bent ką nors pakeisti. Gailestingumo jėga ne kartą jus ir nuliūdins, ir suteiks vilties." – Ted Conover, The New York Times Book Review

"Įkvepiantis, gero stiliaus, turinio ir aiškios idėjos kūrinys. Stevensonas – ne tik puikus teisininkas, bet ir talentingas rašytojas bei pasakotojas." – The Washington Post

"Giliai jaudinanti, skaudžiausia ir stipriausia knyga, kokia tik buvo ir galbūt kada nors bus parašyta apie mirties bausmę." – The Financial Times