Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » 1000 istorijos įdomybių. Samurajai. Vikingai. Senovės Graikija. Piramidės. Mumijos. Keliautojai

Atsiversk šią išskirtinę knygą ir sužinok daugiau nei 1000 svarbiausių ir įdomiausių pasaulio istorijos faktų.
Dėl ko Egiptiečiai balzamavo mirusiuosius? Kas buvo hoplitai? Kodėl koliziejus pastatytas pelkėje? Ši knyga suteiks ir smagios veiklos – pasiūlys žaidimų ir minčių, kaip iš paprastų daiktų pasidaryti stebūklingų lobių, leis pasitikrinti žinias, o laukeliuose su antrašte “Būna ir taip” laukia juokingi, netikėti, kartais beveik neįtikėtini faktai iš senovės gyvenimo.
Šimtai iliustracijų, nuotraukų, karikatūrų, viktorinos, galvosūkiai, žaidimai ir net senovinių valgių receptai. Daugiau nei 1000 istorijos faktų.