Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Ką daryti, kai jaudiniesi per stipriai

Ką daryti, kai jaudiniesi per stipriai

Autorius: Dawn Huebner

Ar žinai, kad nerimas panašus į pomidorą? Ne, jis nevalgomas, tačiau iš mažos pasėtos sėklytės gali išaugti didžiulis problemų derlius. Visi patiriame nerimą, o daugybei vaikų jis pakiša koją, įkalindamas ir neleisdamas judėti pirmyn. Todėl svarbu laiku jį pažaboti ir neleisti jam valdyti vaiko gyvenimo.
Knygoje pateikti nerimo valdymo būdai pagrįsti kognityvinės bihevioristinės terapijos principais, tačiau aprašyti itin paprastai ir žaismingai, pateikiant smagių užduotėlių, pavyzdžių, iliustracijų ir patarimų, kaip elgtis konkrečiose situacijose. Atlikęs aprašytus pratimus, vaikas išmoks pažaboti nerimastingas mintis ir jas pakeisti pozityviomis.
Perskaitęs šią knygą, vaikas išmoks:
Atpažinti nerimą ir jį sukeliančius veiksmus;
Įveikti nerimastingas mintis;
Atpalaiduoti kūną;
Ne taip jautriai reaguoti į įvairias smulkmenas;
Labiau pasitikėti savimi.