Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Ulfas ir stebuklinga barzda

Ulfas ir stebuklinga barzda

Autorius: Virgis Šidlauskas

Susipažinkite: Ulfas Mulfas, didžiausias Ulfopotamijos išdykėlis, kuris krečia eibes nuo ankstaus ryto iki pat vėlaus vakaro! Visi girdėjo apie jo išdaigas, tačiau jau kuris laikas Ulfo niekur nematyti... Ir ne tik todėl, kad jis nusprendė paprasčiausiai nebeiti į mokyklą. Sklinda kalbos, kad Ulfas nepaklausė tėčio ir pasinaudojo stebuklingu skustuvu, nuo kurio išdykusiems vaikams užauga ilgų ilgėliausia barzda. Jei tai tiesa, Ulfui jos atsikratyti padės tik Paslaptingasis Atvykėlis, kadaise išgelbėjęs miestą nuo pražūties. Tačiau rasti jį bus nelengva. Legendos byloja, kad jis gyvena kažkur toli: už vaismedžių giraičių, aukštų kalnų,.plačiausių jūrų ir Saulės išdegintų lygumų... Ar tai ne per daug tolimas kelias tokiam mažam berniukui?