Kalėdozauras

Autorius: Tom Fletcher

Niekas neabejoja, kad Šiaurės ašigalyje gyvena Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkai elfai. Dovanas išvežioja skraidančiomis rogėmis, kurias traukia šiaurės elniai. Juk taip rašo knygose, o knygos nemeluoja. Ši knyga irgi nemeluoja, nes joje elfai per Kalėdas paruošia ir išdalina dovanas visiems vaikams... bet tik geriems!
Viljamas Trandlis – geras vaikas. Ir jis labai mėgsta dinozaurus. Kaži, jei jis Kalėdų Seneliui parašys laišką ir paprašys dovanų dinozauro... kas nutiks?!
Tomas Flečeris (g. 1985 m.) yra anglų dainininkas, dainų kūrėjas, grojantis gitara ir rašantis vaikams. Jo knygoje „Kalėdozauras“ žaismingai pasakojama ne tik apie Kalėdų Senelį, bet ir apie tai, kaip svarbu tikėti stebuklais ir draugyste.