Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Siaubų autobusas 7

Siaubų autobusas 7

Autorius: Paul van Loon

Nonvalas vaitodamas vartosi nuo šono ant šono nepajėgdamas atsistoti. Jis mato, kad žmogysta su kirviu vis dar dėbso nė nekrusteldamas, o dvi siaubų kambario būtybės eina artyn.
Išgirsta jų šnopavimą, kai jos suima ir pakelia jį. Neša į apipaišytąjį autobusą. Nonvalas pernelyg nugeibęs, kad priešintųsi.
Ten stovi besišypsantis skeletas.
Nonvalas dingo! Viduryje nakties jį pagrobia Siaubų autobuso pabaisos ir nuveža į Keliauninkų stovyklavietę. Karščiuojančiam Nonvalui vaidenasi niekada nematyti veidai – šalia jo lovos staiga atsiranda mergaitė ilgais juodais plaukais ir du rudai įdegę vaikai vešliais antakiais ir apžėlusiais skruostais.
Liselorė nerimauja ir nežino, ką daryti. Ji paprašo Gino ir Izio pagalbos, ir netrukus trijulė jau lekia ieškoti pagrobto Nonvalo. Tik ar jiems užteks laiko?