Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo

Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo

Autorė: Astrid Lindgren

Šioje nuostabioje knygoje rasite visus tris pasakojimus apie Mažylį ir Karlsoną, kuris gyvena ant stogo. Ją parašė garsi švedų vaikų rašytoja Astrida Lindgren.
Mažylis – visai paprastas septynmetis mėlynakis berniukas, tačiau vieną dieną jis susipažino su Karlsonu, kuris gyvena ant stogo. Mažylis labai džiaugėsi tokia puikia pažintimi. Kai tiktai Karlsonas atskrisdavo, prasidėdavo tikrai nepaprasti nuotykiai...
Pasakojimai apie Mažylį ir Karlsoną Astridai Lindgren pelnė pasaulinę šlovę, jie išversti daugiau kaip į 40 kalbų ir jau daug metų kartu su kitais rašytojos kūriniais džiugina viso pasaulio vaikus ir suaugusiuosius.