Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Burtininkų amžius. Raganių karalius

Burtininkų amžius. Raganių karalius

Autorė: Cressida Cowell

Burtininkų berniukas Zaras ir kariautojų mergaitė Norė nuo mažens buvo mokomi nekęsti vienas kito. Bet istorija ne apie tai. Šis pasakojimas apie tai, kas atsitinka, kai susiduria jųdviejų pasauliai...
Zarui jau turėjo pasireikšti magiškosios galios. Bet jis vis dar nemoka kerėti, todėl nutaria sumedžioti raganių ir pasiglemžti jo magiją. Taigi, tenka leistis į uždraustą Pražūtingąją girią.
Zaras nė nenutuokia, kad pagaus ne raganių, o Norę iš priešiškos kariautojų genties.
Jiems susitikus, pasaulis neatitaisomai pasikeičia. Ilgus amžius požemiuose kalintas siaubingas padaras ištrūksta. Senoji blogio jėga grįžta. Tik suvieniję savo jėgas mirtini priešai Zaras ir Norė gali pamėginti išgelbėti pasaulį.
Magijos ir nuotykių knyga.