Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Dar ne visos paslaptys: tiems, kurie jau mokosi mąstyti

Dar ne visos paslaptys: tiems, kurie jau mokosi mąstyti

Autorius: Kazys Saja

Lietuvių literatūros klasiko Kazio Sajos naujoji knyga „DAR NE VISOS PASLAPTYS“ – tai apsakymų rinkinys paaugliams, jaunimui ir ne tik... Apsakymų herojai – vaikai, paaugliai, jauni žmonės. Rašytojas tarsi sugrįžta į savo vaikystę ir jaunystę, persipina praeitis ir nūdiena, atgaivinama istorinė atmintis, susijusi su dvasiniu visuomenės diagnozavimu. Dramatiški personažų likimai, sudėtingi charakteriai yra įdomūs įvairaus amžiaus skaitytojams.
Kazys Saja – ne tik puikus pasakotojas, bet ir gilus psichologas, atskleidžiantis painius tėvų ir vaikų santykius, paauglių išgyvenimus.
Apsakymai ypač aktualūs šiandien, nes rašytojui, Kovo 11-osios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo akto signatarui, rūpi Lietuvos ateitis ir jos gerovė, jis neabejingas tautiečiams, praradusiems lietuvišką širdį ir lietuvišką jauseną.