Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Kaip nugalėti drakonligę

Kaip nugalėti drakonligę

Autorė: Rugilė Kazlauskienė

Rugilė Kazlauskienė – medicinos psichologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė. Konsultuoja vaikus, paauglius bei suaugusiuosius. Viena iš jos interesų sričių – vaiko reakcija į stresą keliančius įvykius, tokius kaip hospitalizacija.
Vytautas Tautkevičius – iliustratorius, dailės terapeutas. Kurdamas iliustracijas knygai siekė sukurti spalvotą, žaismingą, įdomų pasaulį, kuris vaikus supažindintų su ligoninės aplinka.
„Kaip nugalėti drakonligę“ – tai žaisminga, padrąsinanti istorija apie drakoniuko Jono nuotykius ligoninėje. Psichologai yra pastebėję, kad daktarų, skiepų, ligų, sužeidimų, ligoninės baimę vaikai patiria itin dažnai. Ši knygelė padės ją suprasti ir pateiks paprastus atsakymus į vaikų klausimus. O kai supranti, kas ir kodėl, juk ir baimė po truputį traukiasi, ar ne?