Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Jei visas pasaulis būtų

Jei visas pasaulis būtų

Autorius: Joseph Coelho

Vaikams nuo 3 m. ir visai šeimai.
Jei visas pasaulis būtų prisiminimai, jei visas pasaulis butupraeitis būtų tarsi kambariai, į kuriuos įžengusi kiekviename jų surasčiau savo senelį.
Jaudinanti, poetiška paveikslėlių knyga apie mažos mergaitės meilę seneliui ir apie jausmus jam mirus.
Mirtis kūrinyje paliečiama švelniai ir atsargiai, pabrėžiamas tarpusavio ryšys ir meilė, kurie niekur nedingsta mirus artimam žmogui. Knygelėje parodoma, kokie svarbūs yra atsiminimai. Juk kol gyva atmintis, išėję artimieji visada lieka šalia.
Ši knyga palies tiek vaiką, tiek suaugusį skaitytoją. Ji puikiai tinka pirmiesiems pokalbiams su mažyliais apie mirtį.
„Jei visas pasaulis būtų...“
• moko vertinti savo artimuosius;
• skatina saugoti gražiausius prisiminimus;
• parodo, kaip galima pozityviai išgyventi praradimo skausmą;
• tekstas ir iliustracijos ugdo literatūrinį skonį, vaizduotę ir estetinį suvokimą. Knygos autorius Josephas Coelho – britų pjesių kūrėjas, poetas ir vaikų rašytojas, o knygą apipavidalinusi Allison Colpoys – vaikų knygų iliustruotoja, gyvenanti Australijoje.